tobacco-city
  • Raekoja plats 16, 10146 Tallinn, Harjumaa
  • +372 631 4735
  • kauplus@cigarhouse.ee
  • E - L: 11.00 - 01.00; P: suletud

Raekoja plats 16 asuvas Sigari Majas võtab Teid lahkesti vastu sõbralik ja naeratav pererahvas. Tegutseme selles majas alates 2000. aastast. Meie ruumidesse mahuvad nii kauplus kui ka smoking lounge.
Suure osa meie walk-in humidorist haaravad enda alla Davidoffi sigarid koos oma sõsarbrändide- Zino, Avo, Griffinsi, Medium filleri ja Camachoga. Väga esinduslik sigarivalik on ka vanimalt Dominikaani Vabariigi sigaritehaselt La Aurora. Samuti ei puudu Macanudo, Ashton, Cuesta- Rey, La Flor Dominicana, Paradiso, La Aroma del Caribe, CAO, Padron ja muidugi legendaarsed Cohiba, Montecristo jne. Sigarinautleja leiab meie kauplusest ka kõik vajalikud aksessuaarid, sealhulgas Davidoff, Colibri, Xikar ja Sillems välgumihklid.
Oleme mõelnud ka piibusõpradele- piipude, tubakate ja aksessuaaride valik on sama muljetavaldav kui sigarite oma. Peterson, Larsen, Stanwell, Savinelli, Chacom, Winslow on nimed, mis ei vaja vast tutvustamist. 
Lisaks eelpool nimetatule on meie valikus ka sigarillod, sigaretitubakas ja kõik vajalik sigareti keeramiseks.
Vahvateks kingitusteks leiab meie juurest CDA kirjutusvahendeid, Concord vihmavarje ja -jalutuskeppe.
Smoking lounge´s , mis on sisustatud härrasmeestele sobivaks, saab nautida sigari kõrvale kuuma teed, maitsvat kohvi või avastada uusi ja põnevaid maitseid meie laiast viski-, rummi- ja portveinivalikust.
Kui tahad põgeneda kõrvetava päikese või krae vahele kippuvate vihmapiiskade eest, siis võta endale aega ühe mõnusa sigari nautimiseks ja tule meie juurde!