Meie firmast

Sigari Maja OÜ on Eesti uue aja üks vanimaid tubakatoodete müügifirmasid. Firma eesmärk on pakkuda turul ainult kvaliteetseid tooteid ning olla klientide ja partnerite poolt hinnatud edasimüüja. Eesti juhtivate tubakatoodete maaletoojate ja müügifirmade hulka kuuluv Sigari Maja OÜ tarnib kaupu üle riigi. 

Meie kaupluste põhikauba hulka kuuluvad: sigarid ja sigarillod, vesipiibu, piibu ja sigaretitubakas, tulemasinad, sigaretifiltrid, sigaretipaber ja kõik võimalikud aksessuaarid seotud tubakatoodete tarbimisega. Soovime pakkuda lõpptarbijatele järjest laienevat tootevalikut ning tagada klientidele toodete pideva kättesaadavuse. Viimaste kümne aasta jooksul on firma käive mitmekordistunud, tänu sellele, et meie kaubavalik on tuntud nii oma sisu kui ka kvaliteediga, ning esindatud kaubamärgid kuuluvad maailma turu liidrite hulka.

2009. aastal võttis ettevõte olulise sammu, kui kõik oma kauplused ühendati ühise nime alla - Tobacco City

Lisaks mitmele kauplusele Tallinnas on ettevõttel ka sigarite degusteerimissalong aadressil Raekoja plats 16, Tallinn, mis võimaldab klientidel süveneda tubakatoodete maailma ning nautida kvaliteetseid sigareid.

 

Tellimused

Tubakatoodete piiriülene, kui ka riigisisene kaugmüük on keelatud (tubakaseaduse § 22 ), mis tähendab, et neid saab osta vaid füüsilistest kauplustest.

 

Sigari Maja OÜ

 

Kui  soovite  rohkem infot  toodete kohta või esitada tellimust,  siis võtke palun  meiega ühendust telefoni või emaili teel.

  • Aadress: Harjumaa, Tallinn, Raekoja plats 16, 10146
  • Registrikood:10808306
  • KMKR number: EE100722880
  • Telefon: (+372)6119161
  • Faks: (+372)6119174
  • E-post: info@cigarhouse.ee

Hulgimüük